- Sunčane naočale
- Dioptrijski okviri
- Modne marke
- Shop by look
- Poslovnice
- Novosti
- Loyalty program
- Anda svijet

Shop by look.
@optikaanda

Saznaj koje naočale nose tvoji omiljeni
#andagang influenceri i nosi ih sa stilom!
Optika Anda danas ima 39 poslovnica i više od 200 zaposlenika. Optika Anda nudi kompletnu uslugu: mogućnost specijalističkog pregleda i dijagnostičke obrade kod doktora specijalista oftalmologije, besplatnu kontrolu dioptrije kod inženjera optometrije, izradu naočalnih leća prema specifikacijama kupca i odabir naočala ili okvira.

Optika Anda je mjesto gdje se susreću kvaliteta, trendovi i zdravlje vaših očiju.
Ovdje otkrij najnovije trendove, pročitaj savjete i preporuke te se inspiriraj TOP modelima sunčanih naočala i dioptrijskih okvira.
Kao i do sada, svi koji se učlane u Optika Anda Loyalty program svakom ostvarenom kupovinom skupljaju bodove na svojoj Anda Loyalty kartici.
Za svakih potrošenih 25 kuna na karticu dodajemo po jedan bod. Što više bodova sakupite, to ulazite u viši razred popusta.

Na svom početku 1999. godine Optika Anda bila je obiteljska tvrtka iz Splita koja je izgrađena na temeljima tradicije, entuzijazma i zajedništva. Danas nakon dvadeset i dvije godine uspješnog poslovanja, ponosni smo što je Optika Anda evoluirala u jednog od glavnih lidera u Hrvatskoj unutar svoje industrije.

- Naslovnica
- Sunčane naočale
- Oliver Peoples 0OV5217S
Sunčane naočale Oliver Peoples





O modnoj marci

Oliver Peoples nastao je u srcu Zapadnog Hollyowooda 1987. godine. Jedinstvena kultura Los Angelesa – elementi mode, filma, umjetnosti, glazbe – utjecali su na brend i definirali novu intelektualnu estetiku koja je globalno promijenila smjer dizajna naočala. Svaki Oliver Peoples okvir je ručno izrađen s posebnom pažnjom na detalje kako bi se postigao uravnotežen i profinjen proizvod. Tehnički kompleksan proces uključuje najsuvremenije strojeve te neizostavnu ljudsku vještinu, kao što je pojedinačno ručno umetanje originalnih pločica. Vintage estetika koja je isnpirirala prve kolekcije naočala i danas je ostala u samom srcu brenda.
Detalji o proizvodu
- Modna marka: Oliver Peoples
- Spol: Unisex
- Oblik okvira: Okrugli
- Veličina: M
- Boja okvira: Crna
- Boja leće: Crna
- Vrsta leće: Mineral
- Šifra boje: 1031P2
- Veličina (mm): 50

Dostava & povrat
Dostava između 2-7 radnih dana. Pružamo besplatno preuzimanje za povrat u roku 14 dana od isporuke. Istraži sve detalje o dostavi i povratu u dijelu za korisničku podršku.
Besplatna dostava iznad 499kn 14 dana povrat Brza dostava